Трусики

Купити жіночі трусики Київ, Дніпропетровськ, Харків та інші міста України

Найпопулярніша деталь жіночого гардеробу, це, мабуть, жіночі трусики. У кожної з нас їх незліченна кількість, але постійно хочеться чогось новенького і цікавого.

В наш час трусики настільки різноманітні, що навіть неможливо уявити собі які варіанти є. Якщо образно взяти кілька коробок і розкласти свої трусики з ним, наприклад, за ознакою: стрінги, сліпи, шортики, бріфи, бразильяны, панталончики, трусики з стягуючим ефектом. Швидше за все, у 90% жінок будуть зайняті всі коробки. Або знову, взяти ті ж коробки і розкласти за іншою ознакою: мереживні, гладкі, з прикрасами (сексуальні трусики), змішаного типу. Або розібрати за кольором, знову ті ж 90 % жінок виявляться з наповненими коробками.

І здасться неймовірним факт, що під нове плаття, потрібні нові трусики. І якщо ви запланували купити жіночі трусики в інтернет-магазині, це дуже легко зробити. Ви можете жити в Києві, Харкові, Дніпропетровську або будь-якому іншому місті, але не завжди виходить відвідати магазин нижньої білизни і вибрати собі необхідні трусики. На це можуть бути різні причини. Але, в будь-яку вільну хвилину свого дня, або ночі, ви можете зробити замовлення через інтернет-магазин і ваші трусики будуть доставлені в найкоротші терміни. Можливо, навіть додому або в офіс.

Як підібрати і купити трусики в інтернет-магазині

Перше, визначаємося з розміром. Будь ласка, без натяжки, поміряйте сантиметром обхват стегон і звірте з таблиці розмірів. Цього достатньо, щоб ваш вибір виявився правильним.

Далі, важливо підібрати правильну модель, яка підкреслить достоїнства і приховає недоліки.

  1. Вузькі стегна. Вам підійдуть трусики з низькою посадкою і об'ємним мереживом, що візуально збільшить стегна і зробить їх більш апетитними і жіночними.
  2. Широкі стегна. Ідеальний варіант – трусики-шортики приховають зайві сантиметри. Рекомендуємо також однотонного забарвлення і якщо хочеться мереживо, то вибираємо моделі з мереживом по бочках.
  3. Великий живіт. Трусики із завищеною талією з щільного стягуючої матеріалу. Якщо подобаються мережані, зверніть увагу на моделі з мереживом внизу, так, щоб зверху була смужка утяжки або ущільненої тканини.

Бажаємо приємних покупок

Фільтрація

Каталог

Знижки

Нові товари

Information