Спортивні топи

Must have кожної дівчини – спортивні топи

Існує неписане правило, що в гардеробі кожної жінки має бути мінімум 3 види бюстгальтерів – еротичний (мереживний або пуш-ап), зі знімними бретелями і обов'язково спортивний. Причому назва останнього обумовлена не стільки сферою застосування, як формою крою і типом тканини. Він являє собою щось середнє між бюстгальтером і еластичною майкою.

«Навіщо ж мені спортивний топ, якщо я не спортсменка?», - слушне запитання. Перш ніж відповісти, розглянемо його основні відмінності та функції:

  • Підтримує груди і зводить до мінімуму її руху під час бігу, стрибків, нахилів та іншої фізичної активності.
  • Забезпечує комфортну посадку: широкі і пружні бретелі, мінімум швів, відсутність «кісточок».
  • Дизайн та гладка поверхня дозволяють носити такий топ самостійно або під облягаючий майку або футболку.
  • Не сковує рухів.
  • Швидко виводить вологу, деякі моделі володіють антибактеріальними властивостями і «вбивають» запах поту.
Виходячи з вищесказаного, робимо висновок. Спортивний бюст необхідний в першу чергу дівчатам, чиї тренування або хобі пов'язані з фізичними навантаженнями, будь то фітнес або стретчинг, йога або танець на пілоні. Також така деталь гардеробу буде незамінна активним модницям, які час від часу катаються на велосипеді або роликах, грають у спортивні ігри або ходять у турпоходи. Більш того, спортивні бюстгальтери для дівчат з будь-яким розміром грудей рекомендується носити вдома, для профілактики, щоб довше зберегти гарну форму бюста.

Як вибрати спортивний топ і купити в Києві або в інших містах України

Тут задачка набагато простіше, ніж при виборі звичайного спідньої білизни. Адже немає ризику помилитися з фасоном або розміром, вибрати потрібний дуже легко! В розмірній сітці-підказці, зазначеної під товаром орієнтуйтеся на показник обсягу грудей. А у виборі моделі жодних обмежень – беріть, яка на вас дивиться! Кожна з них ідеально сідає по фігурі, розрахована на широку амплітуду рухів і надмірне потовиділення, тому тканина максимально еластична, дозволяє шкірі дихати і зберігати свіжість. Та що тут говорити, вам потрібно просто купити спортивний бюстгальтер і переконатися в його перевагах.

Нехай тренування будуть максимально приємні в одязі від Pretty Woman!

Фільтрація

Ціна, грн.

Between 
грн.
and 
грн.

Знижки

Information