Спідниці

Модні спідниці від міні до максі, від «олівця» до «сонце»

Є у представниць чарівної статі дві гардеробні» слабкості: нижня білизна і короткі спідниці. Ну як можна пройти повз такої дрібниці, яка тонким штрихом надає жінкам чарівної чарівності?!

Інтернет-магазин Pretty Woman не позбавляє своїх прекрасних клієнток такої радості і надає великий асортимент стильних моделей. У нас ви знайдете трикотажні, вовняні в'язані і шкіряні спідниці, короткі і довгі, вузькі, пишні, плісировані і з запахом. Вибирайте, в якій з них ви будете блищати в ці вихідні.

Як підібрати спідницю по фігурі

Якщо немає можливості приміряти перш ніж купити спідницю, вам знадобляться наступні рекомендації стилістів.

  • Міні-спідниця гармонійно виглядає на дівчатах середнього і невисокого зросту, струнких і з правильною формою ніг.
  • Розкльошена або «сонце» - ідеальний фасон для високих і струнких дам.
  • Спідниця-олівець (довжина до коліна) візуально подовжує фігуру, ще більше підсилює цей ефект завищена талія. А якщо стегнам потрібно візуально збільшити обсяг, то беріть моделі з низькою посадкою.
  • Спідниця-трапеція – універсальна, підходить до будь-якої фігури, робить силует більш пропорційним. Довжину вибирайте з урахуванням форми і стрункості ніг. Але якщо ви невисокого зросту, то в цьому фасоні вибирайте моделі не нижче коліна.
  • Спідниця у підлогу підходить для жінок середнього зросту і досить вдала для жінок з не дуже гарною формою ніг. Прямі моделі зорово витягають фігуру, надають стрункості і підійдуть невисоким і повненьким. А розкльошені – тільки високим і струнким жінкам.

У нас можна купити спідницю брендів України і Польщі

Кожна обновка – це радість для жінки. Тому наш інтернет-магазин працює безпосередньо з перевіреними польськими та національними виробниками – так ми можемо гарантувати, що ви отримаєте якісний товар. Разом з тим ми намагаємося відправляти замовлення, як можна швидше, щоб покупка прийшла вчасно.

Не втрачайте час, оформляйте покупки вже зараз і незабаром ви будете милуватися собою в новому яскравому образі!

Фільтрація

Знижки

Information