Трусики-стрінги

Стрінги: не порушуючи громадський спокій

Жінка одягає стрінги, щоб швидше їх зняти. Вони здатні закрутити чоловікові голову, зачарувати і зачарувати, здивувати і заманити. Вони здатні внести нові фарби у ваше інтимне життя, урізноманітнити буденність і відкрити нові сторони, які раніше чоловік не помічав. Вони перевтілюють скромницу у фатальну даму. Сьогодні такі трусики є в гардеробі кожної дівчини і жінки, хтось надягає їх як повсякденне білизну, а хтось- виключно для особливих випадків. Сьогодні вони популярні і звичні, але так було далеко не завжди. Руді Генрайх – саме він вважається батьком цих спокусливих дамських аксесуарів – сидів у в'язниці за своє відкриття. Коли він придумав жіночі плавки-стрінги і виставив їх на загальний огляд, світ його не зрозумів. Мало того, його звинуватили в «порушенні громадського спокою», за що і заарештували. Хвилі обурення та нерозуміння, суворі погляди і оклики, засудження і негатив – світова мода повинна була через все це пройти, щоб стрінги-таки стали доступними і «законними»! Відчути це, нарешті, душевне щастя і спокій після довгих років перегонів за ним.

Трусики-стрінги: які вони бувають?

Сьогодні на просторах магазинів можна знайти стрінги декількох видів, і ніхто не засудить вас за «порушення громадського спокою». G-стрінги для стриманих і скромних або повна їх протилежність – S-стрінги. Останні – варіант для сміливих дам, вони повністю позбавлені резинок і підійдуть для тих, хто знає, чого хоче. V-стрінги – трусики у вигляді чайки з розкритими крильцями, виглядають романтично і інтригуюче. І трусики-стринги «Т» - класика, яка назавжди залишиться в моді. В яких трусиках з'явитися перед своїм чоловіком вибирати вам, але одне можна сказати впевнено: вони не залишать Його байдужим! Це як пушок для кошеняти, як червона ганчірка для бика, як сир для мишки.

Купити витончені трусики-стринги в Києві, Одесі, Харкові та Дніпропетровську

Наш інтернет-магазин пропонує широкий асортимент одягу для дам. У наших каталогах кожна зможе знайти для себе трусики за смаком і по душі. Мереживні, з атласними або мереживними вставками, пастельні сірі або класичні чорні. Ви можете надягати їх для особливих випадків або у повсякденному житті. В них ви відчуєте себе привабливішою і для самої себе! У зручних онлайн-каталогах вибирайте вподобану модель, залишайте замовлення, і з вами відразу зв'яжеться менеджер. Він уточнить розмір, адресу доставки, відповість на питання, що виникли або проконсультує щодо тканин, фасону або форми доставки. Ми намагаємося вдосконалювати свою роботу з кожним замовленням. З кожним замовленням ми намагаємося стати лідером продажів в Україні. Ми завжди дослуховуємося до думок і відгуків від наших клієнтів, тому ваше слово для нас – значимо. Якість виробів і рівень обслуговування відповідають ціні і вашому задоволенню після покупки.

Не відмовляйте собі в задоволенні бути красивіше і привабливіше. Жінка, яка відчуває себе королевою, - королева і для свого чоловіка. Будьте королевою кожен день.

Фільтрація

Каталог

Знижки

Нові товари

Information