Головні убори

Жіночі головні убори

Головні убори жінкам – не просто захист від холоду або від палючого сонця. Це родзинка у вашому образі. Ця стильна деталь, підкреслює проникливий погляд. Це штрих, що додає вам чарівності, загадковості. Чим їх більше, тим точніше ви підберете додаток до свого вбрання, і тим ефектніше будете виглядати!

Кому шапку, кому капелюшок

Види жіночих головних уборів радують різноманітністю – легко можна підібрати модель, відповідну настрою та стилю. На осінь або весну, під плащ – елегантний щільний капелюх з полями додасть романтичності вашому образу. Зимові в'язані шапочки захистять вуха від холоду та стильно доповнять лижний костюм. У холодну ж погоду можна накинути на голову, як капюшон, шарф-хомут – такий варіант гармонійно поєднується з пальто. А на літо варто вибрати легкий капелюшок з широкими полями, що ховає обличчя і очі від пекучого ультрафіолету.
 

При найближчому розгляді очі розбігаються від асортименту кольорів, тканин, типів пряжі і в'язки. Так і хочеться одним махом купити всілякі жіночі головні убори. Але не варто поспішати. Перш, ніж купити жіночий головний убір, пам'ятайте, що він повинен бути з якісних і обов'язково дихаючих матеріалів.

Як купити жіночий головний убір без примірки?

Це одне з найбільш поширених питань. А відповідь дуже проста: примірка особливо не потрібна, просто вибирайте улюблений фасон, улюблений колір, свій розмір і сміливо оформляйте замовлення. Зазвичай жіночі головні убори Україна і Польща випускають в одному регульованому розмірі або ж у двох – у випадку, якщо матеріал не тягнеться або модель вимагає щільної посадки. У разі наявності декількох розмірів звіряйтеся з розмірною сіткою виробника.
 

Звертайтеся до наших консультантів, вони допоможуть визначитися з покупкою і оформлять відправку замовленого жіночого головного убору у Київ, Львів, Одесу чи будь-яке інше місто України.

Фільтрація

Каталог

Знижки

Нові товари

Information