Шапки

Жіночі шапки з візерунками та малюнками

Колись у дитинстві мама змушувала нас одягати шапку, а ми пирхали і вважали, що в ній виглядаємо безглуздо. Поки батьки були поруч, йшли по вулиці з надутими щоками. Але як тільки вони губилися з виду – тут же знімали ненависну річ і, з почуттям звільненого в'язня, пурхали по вулиці. Тепер же ситуація дещо змінилася і купити шапку жіночу, зимову або для міжсезоння, хочеться не менше, ніж новенькі сережки.
 

Особливо привертають моделі жіночих шапок з пухнастими бубонами, квітковими принтами і в'язані з хитромудрими візерунками. А особлива пропозиція від Pretty Woman – моделі з орнаментом в українському стилі. Вони надають образу родзинку і особливий колорит. Вибирайте, яка дивиться на вас, і замовляйте прямо зараз.

Яку купити жіночу шапку: акрилову або вовняну!

Як і з будь-якою іншою річчю, перш ніж купити жіночу шапку в інтернет-магазині, потрібно вивчити її склад. Адже, наприклад, вовняні моделі дуже теплі, але найчастіше «колючі». А ось вироби з акрилової пряжі (синтетична), особливо в поєднанні з мохеровий (натуральна), – м'які, приємні на дотик, але не настільки добре захищають в морози. На якій зупинитися – вибирати вам. Пам'ятайте: щоб зберегти красу і здоров'я волосся, у холодну погоду слід одягати шапку!
 

Загляньте на наші віртуальні вітрини – тут швидко і легко можна купити жіночу шапку з доставкою в Київ та інші міста України. Вам потрібно лише оформити заявку і відповісти на дзвінок нашого консультанта.
 

Бажаємо приємного шопінгу!

Фільтрація

Каталог

Знижки

Нові товари

Information