Шарфи

Жіночі шарфи і снуди

На відміну від чоловічих шарфи жіночі представляють окреме багате поле для експериментів. Можна хоч кожен день ходити в одному і тому ж пальто, змінюючи лише одну деталь в наряді: то обвити довкола шиї вузький шарф-хомут, то накинути з плечей на голову пишний снуд, то підкреслити образ легким романтичним шарфиком... У кожному з них ви будете виглядати ефектно і по-новому.
 

На будь-якому верхньому одязі представницям прекрасної статі дизайнери рекомендують шарфи зав'язувати. Жіночі моделі спеціально виготовляють такої, довжини, щоб вистачило на кілька обертів. Так і в моду знову повернулися довгі однотонні снуди великої в'язки. Крім стильного дизайну вони радують щедрим теплом.

Як вибрати і купити шарф

Купити шарф – завдання не з простих, але дуже приємних. Адже він повинен не тільки відповідати вашим вимогам до якості пряжі, щільності в'язання та довжини. Для кожної стильної дівчини ще і важливо, щоб всі деталі вбрання гармоніювали. Так, є декілька простих перевірених рекомендацій по вибору кольору шарфа. Перше – він повинен контрастувати з кольором верхнього одягу. Друге – поєднуватися за кольором і тканиною з головним убором і/або рукавичками. Третє – не зливатися з кольором шкіри: білявим протипоказані ніжні тони, смуглянкам не радять темні, коричневі і червоні.
 

Якщо ви визначилися з моделлю, вам залишається лише один крок, щоб купити жіночий шарф. Київ, Дніпропетровськ, Харків чи будь-невелике місто – ми відправляємо замовлення по всій Україні. Вам потрібно тільки оформити заявку. Зробити це можна онлайн або по телефону.
 

Дзвоніть, замовляйте, шарфиків багато не буває!

Фільтрація

Каталог

Знижки

Нові товари

Information