Шортики

Жіночі шортики в Києві, Харкові, Дніпропетровську та інших містах України

А Ви знали, що така деталь одягу, як жіночі трусики прийшла в гардероб представниць прекрасної статі пізніше, ніж чоловіки почали носити штани? Адже саме у ненаглядних чоловіків багаті дами XVIII століття і запозичили фасон і поставили моду панталон. З тих пір чимало води витекло, забавні шовкові штанці до колін трансформувалися в «три ниточки» ледь прикриваючи інтимні місця. Хоча якщо подивитися з практичної точки зору найбільш практична модель трусиків – шорти.

Не дивно, що вони користуються великим попитом і серед жінок. Закритість і зручна посадка дуже доречна на заняттях спортом, танцями та фітнесом. І в той же час сучасні бренди, зокрема Livia Corsetti і Alles, створюють настільки витончені і кокетливі моделі шортиків, що дівчата в них виглядають вау, як спокусливо. В цьому Ви можете особисто переконатися, знайомлячись з асортиментом трусиків у нашому інтернет-магазині.

Купівля білизни – найкращий антидепресант

А, як відомо, шопінг - найкращі ліки. Причому особливо швидким лікувальним ефектом володіє купівля трусиків і бюстгальтерів. Спочатку всі негативні думки випаровуються тому, що голова зайнята вибором. Біленькі, чорненькі, рожеві в горошок або з тигровим візерунком, ніжні атласні або еротичні мереживні... Ах, гуляти, так гуляти - беріть відразу декілька!

Підійшов хвилюючий момент покупки, смуток вже, як рукою зняло. І ось Ви приміряєте довгоочікувану обновку. Таку мякеньку і ніжну, що не хочеться знімати. Таку гарну, що Ви з захопленням крутитесь біля дзеркала, приміряєте, з чим вона буде краще поєднуватися. А як не терпиться скоріше похвалитися найкращій подружці і справити ефект на коханого.

Купити трусики-шорти в інтернет-магазині

Ви купуєте не просто милі шортики, Ви купуєте турботу про самі ніжні ділянки свого тіла і прекрасний настрій. Він, як відомо, робить жінку здорової, більш привабливою і сексуальною. Не відмовляйте собі в такому задоволенні. Здійсніть віртуальний шопінг по інтернет-магазині Рretty Woman, купіть для себе коханої найкращі брендові трусики і нехай всі дивуются Вашому чудовому настрою.

Фільтрація

Каталог

Знижки

Нові товари

Information