Сукні-міді

Модні плаття міді для ділових і безтурботних


Існує думка, що чим старше стає жінка, тим довше у неї спідниця. Сучасні ж дизайнери і стилісти заявляють, що це міф і абсолютний обман. Адже сьогодні брюки злегка відходять в сторону, а їх місце знову займають красиві сукні. Тому в гардеробі кожної модниці вони повинні бути самої різної довжини і кольору.

 
Так, мабуть, самий цікавий фасон плаття міді. Це по істині «золота середина»: красиво виглядає на дівчатах різної комплекції і зросту, довжина на рівні колін (середина ніг), вона не вважається вульгарною, але і не «пуританська», підходить для теплої і прохолодної погоди... Таке плаття гармонійно виглядає і з піджаком, і з болеро, а також поєднується з взуттям без підборів і на шпильці. Одним словом – універсальна модель.

Сукня дзвіночок або сонце кльош?


При виборі сукні середньої довжини важливо враховувати, щоб її крій красиво виглядав на вашій фігурі. Візьмемо до прикладу найпоширеніші типи - плаття з пишною спідницею і з вузькою.


До першого відносяться фасони «сонце», яке нагадує перевернута донизу розпустилася пишна квітка - оперізує талію і від неї сильно розширюється до низу. Таке плаття підходить власницям вузьких стегон, роблячи їх привабливими і підкреслюючи груди. Також воно візуально робить гармонійною фігуру з широкими плечима і красиво виглядає на дівчатах з повними ніжками. Підходить для неформальних зустрічей і прогулянок.

 
Інша справа – елегантне плаття тюльпан і дзвіночок, то їх спідниця швидше нагадує бутон квітки. Відрізняються вони лише подолом: тюльпан в стегнах злегка розширюється до низу звужується (часто збирається стрічкою чи гумкою), а дзвіночок вільно або злегка расклешено спадає вниз. Такий крій краще виглядає на худорлявих дівчат і чудово підходить для ділового образу.

Робіть покупки правильно, із задоволенням і в інтернет-магазині Pretty Woman! Будьте завжди прекрасні!

Фільтрація

Знижки

Information