Вечірні сукні

Довгі і короткі вечірні сукні та плаття. Доставка в Київ, Одесу, Харків Дніпро

Одного разу велика творець жіночої моди і стилю Коко Шанель сказала: «Вдень будьте гусеницею, а ввечері – метеликом. Немає нічого зручніше, ніж вигляд гусениці, і нічий вигляд не підходить для любові більше, ніж вигляд метелика. Метелик не ходить на ринок, а гусениця не їздить на бал. Жінці потрібні сукні повзучі і літаючі». Ось про останніх тут і піде мова.

Так ми не застали час великих пишних балів і маскарадів. Але ж пишні свята з нашого життя нікуди не зникли, а значить випаде ще не одна нагода одягтися в найкрасивіші вечірні сукні в підлогу або асиметрично короткі.

А якщо у вас знаменна подія вже на горизонті, то саме час вивчити наші віртуальні вітрини і купити вечірню сукню. Київ і вся Україна – наш регіон продажу доставки, тому можете не турбуватися про можливості покупки. Якщо раптом замовлення вам не підійде за розміром, його можна повернути або обміняти при виконанні правил повернення.

Плаття в грецькому стилі, плаття рибка, русалка, з шлейфом або з корсетом?

Що ж собою являють вечірні сукні (адже, їх фото дуже різноманітні)? Це, в першу чергу, урочистість, вишуканість, розкіш, елегантність, сексуальність... Адже на відміну від стриманих коктельних, у вечірніх дозволені відверті вирізи, глибоке декольте, оголена спина і плечі, пишні спідниці та блискуче обрамлення.

Найпопулярніші фасони:

  • Балон – вузький корсет, спідниця пишна, але поділ трохи зібраний стрічкою чи гумкою, довжина міді або максі.
  • Грецьке – плавно ллється хвилями складок в підлогу, завищена талія і V-подібний виріз або на одне плече.
  • «Рибка» зі шлейфом – сукня спереду коротка, ззаду довга, приталена, може бути різної довжини.
  • Труба, трампет або плаття-русалка – довге, зверху вузьке, повторює силует, а нижче коліна різко розширюється.

Шикарні сукні на випускний і корпоратив

Коли дівчина готується до випускного або до корпоративу, вибору вбрання приділяється не менше часу, ніж перед весіллям. Адже хочеться справити враження на оточуючих, бути най-най.

У такому випадку найкращим вибором буде оксамитове плаття з мереживом або сексуальне гіпюрове плаття. Саме ці тканини створюють ефект святковості і жіночності. Особливо ефектні вони в синьому, червоному і білому кольорах, які до лиця як брюнеткам, так і білявим представницям прекрасної статі.

Сяйте красою!

Фільтрація

Знижки

Information