Гаманці

Жіночі гаманці від Pretty-Woman — поєднання надійності та стилю


Для жінки гаманець виконує значно більше функцій, ніж просте зберігання готівки — це показник вишуканого смаку і фінансових можливостей, невід'ємна деталь гармонійного образу, і навіть предмет колекціонування. Більше того, жіночі гаманці є потужним засобом психотерапії — варто побалувати себе обновкою і поганого настрою як не бувало. Також існує думка, що для залучення грошей місце їх проживання повинно бути новим, дорогим і красивим. Ви можете купити гаманець в інтернет-магазині,який відповідає всім цим критеріям, і вже найближчим часом перевірити цю теорію.

Що являють собою модні жіночі гаманці


Жінки, які дбають про свій зовнішній вигляд, ретельно підбирають всі атрибути гардеробу. Перегляньте наш каталог, якщо для вас важливі:

  • оригінальність — кожна річ, зроблена руками майстра, по-своєму унікальна, тому на такий гаманець жіночий ціна вище середньої, і це робить його доступним далеко не всім
  • функціональність — дизайн продуманий до дрібниць, що дозволяє зберігати крім грошей документи, дисконтні і платіжні карти, права
  • якість — при виготовленні використовується тільки дорога натуральна шкіра і міцна фурнітура
  • безпека — надійна система закривання, ремінець для руки і наявність потайних відділень забезпечують схоронність як самого гаманця, так і його вмісту.

З часом такі вироби не втрачають вигляд, а набувають благородну розкіш і елегантність зістареної шкіри, вінтажний лиск.

Модні гаманці для дівчат


Молодіжні моделі відповідають всім критеріям якості, але відрізняються більш яскравими і різноманітними кольорами, оригінальним тисненням, імітацією різних матеріалів на основі з якісної шкіри, а також розміром. Гаманці для дівчат допомагають виразити індивідуальність, підкреслюють статус, демонструють почуття стилю. Разом з тим, у сучасній моді не існує суворого вікового цензу, тому будь-яка жінка може придбати ту річ, яка прийшлася їй до смаку.

Як купити жіночий гаманець швидко і вигідно?


Як це не сумно, але багатьом жінкам складно вибратися в тривалий похід по магазинах. Шкода витрачати дорогоцінний час на пошуки потрібної речі, але дуже шкода, якщо вони не увінчалися успіхом. Інтернет-магазин допомагає вирішити цю проблему — його можна відвідати в будь-який момент і купити жіночий гаманець для особистого користування або в подарунок.


Географія відправки замовлень — практично вся Україна: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одеса, а також інші населені пункти, де є офіси Нової Пошти або куди може добратися кур'єр. Де б ви не знаходилися, від покупки оригінального гаманця ручної роботи вас відділяє всього один клік!

Фільтрація

Ціна, грн.

Between 
грн.
and 
грн.

Знижки

Нові товари

Information