Бюстгальтери

Бюстгальтер – як ідеальний чоловік

Для жінки ідеальний бюстгальтер – як ідеальний чоловік: для неї він завжди – самий гарний, надійний, завжди підтримає і ніколи не підведе. Часом, на те, щоб знайти свій ідеальний бюстгальтер, може піти тиждень посилених пошуків по всіх магазинах міста. Він повинен бути приємний на дотик, зручний, відповідний за розміром. На роботу або на вечірку, в магазин чи на побачення – він повинен бути комфортним і презентабельним! Сьогоднішній асортимент дозволяє будь-якій жінці вибрати білизну по смаку: хтось віддає перевагу краплеподібні чашечки, хтось- без чашок взагалі. Для кого-то в пріоритеті – колір, для когось- тканина. Бюстгальтери коригувальні і підтримують, з поролоном і тільки на текстилі – а який улюблений у вас?

Бюстгальтер як революція

Перший бюстгальтер з'явився, що не дивно, у Франції. Спочатку функцію підтримки грудей виконували корсети. Вони були тугі і жорсткі, зменшували талію часом до 33 сантиметрів! Це був показник хорошого тону і смаку. Але вже в 1889 році змістовна феміністка Ермінь Кадолль представила свій твір-творіння " на Всесвітній виставці в Парижі. По суті, це був той же корсет, але з двома бавовняними чашечками на бретельках. Груди була розділена посередині, і це стало революцією світових стандартів! 1907 рік і журнал Vogue «запустили» бюстгальтери в моду. Тоді була представлена перша колекція.

Купити бюстгальтер в Києві, Дніпропетровську, Харкові та Одесі

Сьогодні купити бюстгальтер можна будь-який: балконет, силіконовий, з м'якими чашечками на кісточках і без них. Балконет – модель з однорівневими чашками, в яких практично вся верхня частина грудей відкрита. Вона ідеально підтримує груди, надає красиву акуратну форму будь-якого розміру. Але треба зазначити, що власницям великих розмірів таку модель варто вибирати з особливою обережністю, така форма бюстгальтера не завжди «справляється». Є також Балконеты з пуш-апом і регульованими бретелями. Це просто «паличка-виручалочка», скарб, знахідка! У цього шанси стати «ідеальним чоловіком» збільшуються в рази.

Такі моделі бюстгальтерів, як корбей, брасьер, на кісточках, з м'якою чашкою і так далі в нашому інтернет-магазині завжди в асортименті. З ажурним рюшем, з бантиками і вставками, в пастельних кольорах і яскравих кольорах. Наші вироби – елегантні та вишукані бюстгальтери для справжніх леді. Жіноча білизна – дзеркало гарного смаку. У зручній та красивій білизні ми відчуваємо себе привабливішою і впевненіше. Всі наші моделі – унікальні, не схожі одна на іншу.

У нас легко зробити замовлення: ви вибираєте потрібну позицію і розмір, залишаєте замовлення, і протягом декількох хвилин з вами зв'яжеться наш менеджер. Він уточнить адресу доставки, відповість на запитання, допоможе з вибором, якщо ви ще не визначилися. Ми цінуємо думку кожного клієнта, прислухаємося до побажань і намагаємося задовольнити запити навіть самих вишуканих покупців. Ми робимо все, щоб стати кращими в Україні. Ціни, рівень обслуговування та широта асортименту відповідають якості виробів.

Побалуйте себе, подаруйте собі новенький бюстгальтер, який неодмінно стане вашим улюбленим.

Фільтрація

Каталог

Знижки

Нові товари

Information