Пуш-ап (push-up)

Жінка може змінити все, навіть власні груди

«Чим багаті, тим і раді» або «Дарованому коню в зуби не дивляться»? Жінки здатні змінити все! Стереотипи, систему і правила. Ми, панянки, весь час щось в собі міняємо, щоб виглядати краще, молодше і красивіше. Ми користуємося тональним кремом, щоб колір шкіри був рівніше; ми надягаємо стягуючі колготки, щоб бути стрункішою»; ми взуваємо підбори, щоб бути вище. У 1964 придумали «коректор» і для жіночих грудей, який із скромної одинички може зробити розкішну трієчку.

Новий різновид бюстгальтерів відразу був схвалена громадськістю і став популярною серед мільйонів жінок. Як це працює? Дуже просто. «Push up» у перекладі з англійської – «збільшувати, піднімати вгору», так працює і цей бюстгальтер. Він піднімає і візуально збільшує груди завдяки діагональним або Т-подібним виточкам, які і надають форму. Жорстка чашечка на кісточках, як правило, зовні нагадує трикутник, створює ту пікантну улоговинку, якою так пишалися пані минулих століть. Гарні груди булив моді завжди.

Бюстгальтер Пуш ап і його різновиди.

Така білизна будь-якій формі і будь-якому розміру грудей додасть ідеальної форми, ідеальної пишністі і округлості, до яких прагне кожна жінка. Ці бюстгальтери існують в декількох варіаціях і «рівнях складності». Так, наприклад, самий перший і найлегший – це бюстгальтер з тонкою чашекой, вона красиво і плавно підкреслює груди, збільшення – мінімальне. Другий вид – класичний. Особливість таких бюстгальтерів у тому, що у них є регульовані чашки або вкладиші, які при потребі можна витягнути і носити білизну як звичайну. Третій вид – бюстгальтери з гелевими подушечками. Ефектно піднімають груди, додають потрібну округлість і розкішність. Ну, а останній вид – подвійний пушап. Це крайня міра, знахідка для власниць скромних нулевочек або одиничок. Така білизна може збільшити груди на один-два розміри. Будьте обережні при виборі такого бюстгальтера. Варто зауважити, що будь бюстгальтер Push-up – не для повсякденного вбрання! Таку білизну надягають для особливих випадків і заходів, під особливі вбрання і образи.

Купити бюстгальтер балконет в Києві, Одесі, Дніпропетровську та Харкові

Будь-яка жінка знає, як часом буває складно підібрати ідеальний бюстгальтер в магазині. Там – бретельки довгуваті, там – чашка замала, там не підходить колір, фасон або кількість декору. Потрібно виміряти і придивлятися, щоб знайти те, що потрібно. І здавалося б, завжди просиш один і той же розмір, але збіги не постійні. Все це відбувається тому, що виробники не дотримуються норми і правила крою. Ось і розміри не співпадають. Моделі, представлені в нашому інтернет-магазині, пошиті ідеально і завжди відповідають оригінальним розмірами.

Ви можете вибрати будь-яку модель в онлайн-каталозі, вказати свій розмір і оформити доставку. Будьте впевнені: бюстгальтер вам підійде. Після оформлення замовлення з вами зв'яжеться наш менеджер, він відповість на всі питання, якщо вони у вас виникли, проконсультує і уточнить адресу доставки. Ми завжди намагаємося задовольняти запити навіть самого вишуканого покупця, робимо все, щоб покупка в нашому магазині принесла вам задоволення і залишила хороше враження.

Ми – номінанти на лідери в Україні за якістю виробів і рівнем обслуговування. Наші ціни відповідають надійності.

Не відмовляйте собі в задоволенні бути в особливих випадках трішки гарнішим, ніж зазвичай. Побалуйте себе і здивуйте оточуючих.

Фільтрація

Каталог

Знижки

Нові товари

Information