Простирадла на резинці

Хитра деталь постільної білизни - простирадло на резинці

Простирадло – найбільш «вразлива» частина спальної білизни. Навіть у дорогих високоякісних постільних наборах вона зношується самою першою, комплект залишається без основної складової. Але це зовсім не привід закидати на полицю підодіяльник і наволочки з морським малюнком або стелити їх з зеленим простирадлом з іншого комплекту. Просто загляньте в наш каталог та підберіть виріб, що пасує за тканиною, кольором і розміром. Тим більше, що в ньому ви можете знайти гідну заміну класичного крою – натяжні простирадла на резинці.
 

Така білизна найчастіше представлена трьома різновидами:

  1. Прямокутна з вшитою резинкою по всьому периметру
  2. Прямокутна з вшитою резинкою по кутах
  3. Кругла з вшитою резинкою по всій окружності

 
У чому їх хитрість? Резинка фіксує простирадло по периметру ліжка. Завдяки цьому простирадло:

  • відразу ж розправляється на площині і не мнеться
  • міцно тримається на боках матрацу, не сповзає і не комкається під час сну
  • вигідно замінює наматрацник, оскільки прикриває бічні сторони і легко переться


Ці переваги припали до душі багатьом господиням і зробили простирадла на резинці хітом продажу нашого інтернет-магазину. Тому ми намагаємося постійно поповнювати їх асортимент.

Хочете купити простирадла на резинці? Доставимо по Києву, всій Україні

Оновлюйте спальний гардероб зручними натяжними простирадлами. Внесіть різноманітність, додавши в нього вироби нових забарвлень і тканин. Тим більше що підібрати комплект дуже просто: в постільній білизні, як і в одязі, модно поєднувати строкате з однотонним. Наприклад, поєднувати квітчастий підодіяльник з простирадлом одного з його відтінків. Зробіть приємний подарунок своїм близьким – нехай вони ніжаться на красивих м'яких постелях. Допомогти в цьому вам завжди готові консультанти інтернет-магазину Pretty Woman. Задавайте питання онлайн або по телефону оформляйте замовлення в будь-який зручний час.
 

Ми в найкоротші терміни опрацюємо замовлення, зв'яжемося з вами, щоб уточнити деталі і відразу оформимо доставку покупки в будь-яке місто України. Нехай наша постільна білизна подарує вам відчуття затишку і забезпечить солодкий сон!

Фільтрація

Каталог

Знижки

Нові товари

Information