Колготки

Кожній красуні легко купити колготки: сіточкою, ажурні, теплі

Жіночі колготки – подарунок післявоєнних років, який на «ура» сприйняли представниці прекрасної статі по всьому світу. Такий винахід прийшовся дамам по душі, адже носити панчохи було не дуже зручно, та й вельми корисним виявився «бонус» у вигляді додаткового зігріваючого матеріалу вище стегон.

І якщо на перших порах було вкрай проблематично купити колготки. Київ і Харків одні з небагатьох міст України, які могли порадувати дівчат можливістю придбати такі «екзотичні» обновки. Тепер же, на щастя, ми не відчуваємо дефіциту і можемо легко поповнити гардероб різними моделями. Так, для своїх чарівних клієнток інтернет-магазин Pretty Woman постійно поповнює асортимент. Для холодної пори року вам підійдуть термоколготи і вироби з натурального бамбукового волокна. Для міжсезоння - сіточкою, ажурні, блискучі, безшовні колготки,які чудово поєднуються з будь-яким одягом.
 

Капронові колготки з імітацією панчіх – писк моди

Мода виражається не тільки в зовнішніх деталях вашого образу, а і навіть у тих, які не видно оточуючим (яскравий тому приклад – спідня білизна). З тих пір, як обкладинки глянців відкрили спокусливі плоскі животики моделей, дизайнери наповнили бутіки «набедренними» брюками, спідницями і шортами. А їх потрібно комбінувати з відповідними деталями, зокрема, з фасонами колгот з заниженою талією, які ми також представили на віртуальних вітринах спеціально для модниць. До речі вони ефектно можуть доповнити і еротичний наряд.

Разом з ними безперечним трендом стали сексапільні колготки з імітацією панчіх. Це шикарні моделі для впевнених у собі жінок. На одних з таких виробів контур панчіх, пажі і пояс для них відображає відповідний візерунок, на інших – поздовжні вирізи в зоні стегон. Також, як правило, малюнок на таких моделях йде вертикальний, що візуально подовжує ніжки.

Станьте ще гарнішою та звабливішою! Не відмовляйте собі в бажанні купити модні колготки. Україна – наш регіон роботи і ми готові в будь-який день відправити замовлення в будь-яке місто країни.

Фільтрація

Знижки

Information