Халати

Купити жіночий халат

У мить ока будь офісна леді, молоденька студентка, сором'язлива школярка або досвідчена бабуся перетворюються вдома в турботливу маму, веселу доньку, уважну бабусю або ж страсну дружину – варто тільки переодягтися в домашній одяг, у звичайний жіночий халат.

В м'який пухнастий халат дуже приємно закутатися взимку і пити чай з улюбленою книгою. У трикотажному короткому халатику зручно робити всі домашні справи, доглядати за маленькими дітками, не хвилюючись за наступні прання. У розкішному атласному халаті з мереживами пристрасно спокушати свою половинку. А в легкому халатику влітку або теплом взимку просто вислизнути з ліжка вранці, не відчуваючи дискомфорту від перепадів температур. Жіночі халати – це велика річ!

Як правильно вибрати халат в інтернет-магазині?

Надзвичайно широкий асортимент халатів в наш час. Важливо, визначитися для яких цілей потрібен халат.

Зверніть увагу при виборі:

  • чим якісніше фотографія, тим краще можна розгледіти модель халата.
  • на довжину виробу (короткий, середньої довжини, або довгий),
  • довжину рукава (короткий, три чверті, довгий),
  • як халат застібається (замок, гудзики, блискавка, запах)
  • на воріт і низ виробу: на скільки вам подобається фасон.
  • склад халата, який купуєте в інтернет-магазині (віскоза, атлас, бавовна – чим ближче до натуральної тканини, тим приємніше тілу)
  • фасон, колір, наявність або відсутність мережив – далі, тільки ваш індивідуальний вибір.

Обов'язково звірте свої параметри з розмірною сіткою. Для халата важливо виміряти об'єм грудей і обсяг стегон. Якщо халат трикотажний, рекомендуємо брати розмір в розмір, при цьому, якщо бажаєте, щоб «воблипку» сидів по фігурі, можна навіть на розмір менше. Якщо халат з атласу, вибираємо або розмір в розмір, або навіть на розмір більше. А якщо атласний халат на запах, то можна спокійно вибрати розмір в розмір. В залежності від того, наскільки параметри близькі до верхнього порогу в розмірній сітці.

При виборі розміру часто виникають питання. Будь ласка, телефонуйте або пишіть нам. З задоволенням, готові допомогти розібратися і порадити.

Купувати жіночі халати в інтернет-магазині зручно і легко. Доставка по всій Україні.

Бажаємо приємних покупок.

Фільтрація

Знижки

Нові товари

Information