Коригуюча білизна

Купити коригуючу білизну

Коригуюча білизна, що дозволяє виконати моделювання фігури – незамінна деталь гардероба будь-якої жінки. Сучасні моделі білизни з утяжкой дуже комфортно носити під одягом. Вони з легкістю лягають, обтікаючи ваші форми і надаючи фігурі симпатичний стрункий силует, зменшують обсяг талії, акуратно ховають животик і підтягують сідниці, красиво розміщують груди завдяки спеціально тканому рельєфу, а особлива обробка країв виробу дозволяє не виділятися під одягом.

У такій білизні ви відчуєте, завдяки особливому дизайну, що враховує особливості жіночої фігури, що там, де потрібно підтягнуто, а там де потрібно, відкориговано. До шкірі вільно проходить повітря, вона дихає і завдяки антибактеріальному ефекту, запобігає появі бактерій і неприємних запахів.

З утяжкою буває білизна:

  • для моделювання верхньої частини фігури (корсетні топи і боді-майки),
  • для моделювання талії (корсетні пояси, сюди ж підійдуть високі корсетні шорти, боді-майки корсетні повністю і під груди),
  • для моделювання нижньої частини фігури (корсетні шорти, труси з утяжкой, ті ж боді-майки).


Інтернет-магазин коригуючої білизни

Білизну для корекції фігури досить легко підібрати, т. к. в розмірній сітці одна модель підходить двом-трьом розмірами. А кольори відповідають базовим кольорів: білий, чорний, тілесний. Але якщо ж все-таки закралися сумніви, обов'язково зв'яжіться з нашим менеджером.

Бажаємо приємних покупок.

Фільтрація

Бренд

Ціна, грн.

Between 
грн.
and 
грн.

Каталог

Знижки

Нові товари

Information