Романтичні корсети

Корсети: мода, яка ніколи не втратить актуальності

Мода повертається або не змінюється? Сьогодні в гардеробі кожної третьої жінки є корсет. Так склалося історично, якщо вникати в еволюцію моди. Ще в XVIII-XIX століттях вони займали особливе місце в арсеналі кожної дами і виконували виключно практичну функцію. Стрункість! Ось, що було в пріоритеті. Правда тоді, що зараз здається абсурдним, корсет повинен був бути як можна більш жорстким. Згадати тільки Катерину Медичі, – правительку модного товариства – яка зробила обов'язковим для будь-якої світської і поважаючої себе дами обхват талії 33 сантиметри. Сьогодні це вже не здається привабливим і сексуальним, сьогодні в моді природність і натуральність. Спасибі, мода!

Сьогодні корсети також виконують свою головну функцію – стрункості і коригування, але вже стали «лояльніше і добрішим» до своїм власницям. М'які, з витонченим мереживом, декором і аплікацією, в різній колірній гаммі і фасоні. Корсети зі шнурівкою, з бантами і стрічками. Корсети для весільних суконь, відвертих ночей і повсякденного життя. Його призначення – приховати недоліки і підкреслити достоїнства. Ніжна пастель або зухвалий червоний, скромні атласні стрічки або суворі металеві застібки – вибір завжди за вами.

В такому романтичному корсеті кожна жінка відчує себе привабливіше і сексуальніше, будь-яка жінка захоче здивувати саму себе і свого чоловіка. Не бійтеся нового! Не бійтеся експериментувати з білизною і нарядами для «особливих випадків». Вносьте нове в свій гардероб і інтимне життя (якщо корсет вибирається не без приводу).

Купити корсет в Києві, Харкові, Дніпропетровську та Одесі

У нашому інтернет-магазині ви знайдете собі модель до душі. Тут і класика, і відверті фасони для сміливих і впевнених у собі. Тут ви можете самі вибрати потрібний розмір і оформити доставку. Після замовлення з вами зв'яжеться наш менеджер, щоб уточнити питання, щодо адреси одержувача, розміру і кольору корсета. Співробітники нашого магазину завжди із задоволенням проконсультують вас про тканини, виробника або елементарно – формі оплати чи доставки. Ми намагаємося вдосконалити нашу роботу так, щоб кожен клієнт залишився задоволений покупкою, і кожен раз дякував себе за цей вибір. Ми робимо все, щоб бути кращими в Україні. Наші ціни цілком виправдані якістю виробів і рівнем обслуговування.

Не бійтеся експериментів, вони роблять наше життя запам’ятовуючим.

Фільтрація

Знижки

Information