Рольові костюми

Рольові костюми – ключ до таємній кімнаті

Інтимне життя – як мода: якщо періодично не вносити нововведення і яскраві акценти, вона приїдається і пересичується. І справа зовсім не в лібідо, сексуальному потязі або любові. Пари, які разом багато років, знають, що з роками інтимне життя стає менш насиченою і яскравою, секс перестає бути чимось особливим і казковим. Хтось з цим мириться, а хтось шукає способи все виправити, повернути і «проапгрейдить». Номери маленьких готелів, провулки, кабінети офісів...деяких пар зміна місць збуджує!

Ще один безперечно ефективний спосіб внести нові ноти і яскраві фарби в сексуальне життя – рольові костюми. Це не вульгарність, коли справа стосується двох. Коли справа стосується двох, - взагалі нічого не вважається вульгарністю. Медсестра, стюардеса, покоївка, подружка Санти, спортсменка, пілот або жінка-кішка – ким ви хочете бути цієї ночі для свого чоловіка?

Рольові костюми – знахідка для пар, які прагнуть змін. Вони – як провідник в нове русло, як якір в море, як ключ до таємної кімнаті. Чоловік охолов і став пасивніший в ліжку? Він перестав бачити в вас загадку, перестав говорити компліменти і дивувати? Подаруйте йому себе нову! Ви відчуєте себе зовсім інакше, відкриєтеся з нової сторони для Нього, пустіть хвилю протягом інтимного життя. Не бійтеся експериментів, не соромтеся перетворюватися в ліжку, не обмежуйте себе, перебуваючи абсолютно удвох. Еротичні рольові костюми для дам перетворюють просту домашню жінку в сильну, рішучу і пристрасну жінку, здатну підкорювати і доставляти задоволення!

Купити рольовий костюм у Києві, Дніпропетровську, Харкові та Одесі

Сьогодні, щоб купити рольової костюм в Україні, можна навіть не виходити з дому. Не потрібно витрачати добу на те, щоб обійти секс-шопи і магазини білизни в пошуках чогось підходящого саме для вас. Наш інтернет-магазин пропонує зробити покупку, не виходячи з дому. У зручних онлайн-каталогах ви можете вибрати потрібний образ і зробити замовлення костюма в будь-який час. Після оформлення замовлення з вами зв'яжеться наш менеджер для уточнення адресу, розміру і моделі костюма.

Якщо у вас виникнуть питання стосовно матеріалів, розмірів або форми доставки, - телефонуйте, ми з задоволенням відповімо і проконсультуємо. Ми враховуємо думку кожного клієнта, прислухається до рекомендацій і побажань. З кожним місяцем роботи ми робимо все, щоб стати кращими у своєму роді. Якість нашої продукції повністю виправдовує ціни.

Не бійтеся експериментів в інтимному житті. Немає нічого аморального і вульгарного, коли справа стосується тільки одного чоловіка і тільки однієї жінки. Все, що відбувається між двома, - таємниця, яка ніколи не розкриється третім. Дивуйте свого чоловіка, вносьте нові фарби в сексуальне життя.

Фільтрація

Знижки

Нові товари

Information